X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

BİZ KİMİZ?

VİP Transfer AL firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet etmek ve her geçen gün müşteri portföyümüzü geliştirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnun bir biçimde yolculuk yapması için geniş personel kadromuz ve deneyimli makam şoförlerimiz ile sizlere detaylı hizmetler sunuyoruz. Merkez ofisimiz ile iletişim kurarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Firmamız sektördeki deneyimi ve uygun fiyatları ile her kesimden firma ve insana hitap edecek araç filolarına sahiptir. Sizlere şehir içi transfer hizmetlerimiz, şehirlerarası hizmetler ve havalimanı, hastane, konferans, klinik gibi mekânlara transfer işlemlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirme sözü veriyor ve sizlere en başarılı bir biçimde hizmet ediyoruz. Bizler VİP TRANSFER AL firması olarak her zaman en iyi markaların en iyi araçları ile hizmetler sunuyor ve bu yüzden müşterilerimize %100 memnuniyet ilkesine bağlı kalarak hizmetler sunuyoruz. İnandığımız değerler üzerine hizmetlerimizi ve Vizyonumuzu en üst seviyelere ulaştırana kadar durmak yok, yola devam diyoruz. Firmamız bu yüzden müşterilerinde gelen her isteği gerçekleştirmek için detaylı hizmetler sunmaya devam ediyor. VİP TRANSFER AL servis hizmetlerini sizlere kaliteli bir biçimde sunan firmamız çalışmalarının kaliteli olması ve müşterilerin sürekli memnun ayrılmasını sağlamak adına oldukça özverili biçimde faaliyetlerini sürdürüyor. Bizler sadece bir şehir bölgesinde değil, hizmetlerimizi tüm ülke çapında yürüten bir ulaştırma markasıyız, müşterilerimizin en detaylı isteklerine cevap verebilmek için oldukça geniş çapta çalışmalar yapılıyoruz. Sizlerin isteklerini en detaylı şekilde karşılamak için profesyonel hizmetler vermeye devam ediyoruz. Sizlerin hizmetine sunduğumuz lüks araçlarımız ve güler yüzlü profesyonel personellerimiz ile sizlere uzun yıllardır edinmiş olduğumuz deneyimler sayesinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlere VİP binek araç hizmetleri, VİP lüks araç hizmetleri, VİP minibüs kiralama hizmetleri gibi birçok hizmeti kapsamlı bir biçimde sunuyoruz. Hizmetlerimizi sektörde transfer ihtiyaçları karşılayacak maksimum seviyede sergilemek ve transfer ihtiyaçlarını en iyi şekilde yönetmeye dayalı hizmet anlayışı benimseyip müşterilerimize asırlar boyu hizmetler vermektir. Firmamız hizmetlerini toplantı, davet, araç yönetimi ve danışmanlığı, özel ulaşım hizmetler, havalimanı transferi ve bütün transfer hizmetleri karşılayıncaya dek büyütmeyi hedeflemektedir. Sektördeki tüm sorumluluğu üstlenip firmamızı bu sektörün lider firması olarak görmek en büyük Vizyonlarımızdan biridir. Tüm sorumlulukları üstlenip birçok alanda faaliyetlerimizi daha detaylı bir biçimde yürütmeyi ve sürdürmeyi hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ?

Firmamız yapılan araştırmalarda birçok şirketin ortalama insan ömrünün yani 70 yıllık sürenin yarısından azı kadar hayatta kalabildiğini gözlemlemiştir. Firmamız bu anlamda içerisinde yer aldığı sektörde uzun yıllardır hizmetlerine devam ediyor ve her türlü organizasyonda hizmetlerini yürütüyor. En büyük vizyonumuz bu sektörde Türkiye’nin en büyük markalarından biri haline gelerek ülkemizi uluslararası toplumlarda temsil etme kabiliyetine sahip olup, uzun yıllar boyunca hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaya devam etmektir.

MİSYONUMUZ?

Uzun yıllardır ülkemiz sınırları içerisinde bu sektörde mücadele eden firmalardan biri olarak uzun ömürlü hizmetler sunup müşterilerimizi bizimle her karşılaştıkları yolculuklarda mutlu etmek en büyük amaçlarımız arasında yer alıyor. Hem turizm hem diğer birçok sektörden firma ve bireyin yolculuk esnasında onlara verdiğimiz taşımacılık hizmetlerini eksiksiz yerine getirerek oldukça başarılı bir çalışma prensibine sahibiz. Firmamızın bünyesindeki araçlar yetkili bayilerden birebir alınmış olup, araçlarımız pencereli ve orijinal bir biçimde fabrika çıkışı yapıma sahiptir. Araçlarımız içerisinde buzdolabı, mini bar, kol dayama, Touch pad, maybach tavan, TV, Jaluzi perde, kahve makinesi, müzik sistemleri, WİFİ, DVD oynatıcı gibi birçok özellikler eklenerek sizlerin hizmetlerine sunulmuştur. Sunmuş olduğumuz bu konforlu hizmetlerin hepsinin kontrolü düzenli bir biçimde yerine getirilmektedir.


Top