X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Otel & Havalimanı Transfer

AnasayfaOtel & Havalimanı Transfer

Firmamız havalimanlarından otellere güvenli olarak yolcu transfer hizmetlerini oldukça başarılı bir biçimde sürdürmektedir. Salgın dönemindeki tedbirlere özen gösteren firmamız araçlarını günlük olarak taşınan her yolcunun ardından temizler ve bakımını yapar. Sizlerin sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızdan ötürü bu sektörde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Firmamız çok sayıda aracıyla sizlere oldukça detaylı hizmetler sunarak kaliteli hizmet garantisi veriyor. Birçok yabancı dile sahip olan profesyonel makam şoförleri ile hizmetinizdeyiz. Firmamızın esas aldığı konulardan biri bu hizmetleri sağlarken sizlerin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamaktır.

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu bazı hizmetler şunlardır;

  • Havaalanı transfer
  • Otel transfer
  • Konferans ve seminer transfer
  • Şoförlü VİP araç kiralama hizmetleri
  • Şehir turları
  • Turizm etkinlikleri
  • Fuar ve organizasyon transferleri
  • Hastane ve klinik transferleri

Firmamız ülkemizin bütün bölgelerinde bu hizmetleri eksiksiz bir biçimde sunarak sizlere 7 gün 24 saat bu hizmetlerin taahhüdünü veriyor. Lüks araçlarımızı sizlere kiralarken en kaliteli şekilde yolculuk yapmanızı sağlarken özel ikramlarımızdan sizleri mahrum bırakmıyoruz. Yabancı dil bilen şoförlerimiz sizlerle oldukça kaliteli bir biçimde ilgilenerek sizlere oldukça iyi bir hizmet sunuyor. Sizlere bu yolculuk esnasında oldukça özel hizmetler sunarak VİP hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Tarihi yerlere seyahatlerinizi, iş toplantılarınızı, büyük organizasyonlarınızı daha iyi bir şekilde geçirmeniz için sizlere eşsiz hizmetler sunarak yanınızda olduğumuzu gösteriyoruz.

Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için firmamızın internet sitesini ziyaret edin ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçin.


Top