X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Akdeniz Bölgesi

AnasayfaYazılarAkdeniz Bölgesi

Firmamız uzun yıllardır,  Şoförlü VIP araç kiralama sektöründe hizmetlerine ülkenin bütün bölgelerinde devam ettiği gibi bu hizmetleri, Akdeniz bölgesindeki çalışmalarıyla sürdürmektedir. Sizler için sunduğumuz VİP şoförlü araç hizmetleri ile birçok müşterimizi memnun ederek çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Sizin konforunuz bizler için önemlidir. Sunduğumuz profesyonel şoförlü VIP araç kiralama hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır. VİP hizmetler sunan ekibimiz, en iyi markaların, en konforlu araçları ile sizlere özel hissettiren gerçek anlamda verimli bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın VİP servis fırsatlarından faydalanmak isteyen müşterilerimize verdiğimiz bütün hizmetleri detaylı bir biçimde aktararak Akdeniz bölgesindeki çalışmalarımızı kaliteli bir biçimde yerine getiriyoruz. Havalimanlarından fuarlara kadar bu hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet garantisi sunarak risksiz bir biçimde çalışıyoruz.

ViP Araç Nedir? Hizmetler Nasıl Sunulur?

VİP araç, müşterilerine lüks ve ihtişamlı araçlar ile esnek hizmetler sunan araçtır. Firmamız sizlere bu hizmetleri en kaliteli şekilde sunarak sizlere eşsiz bir seyahat deneyimi sunar.

VİP Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Hangi Markaları Tercih Etmeliyiz?

Bizler sektörün Duayen firmalarından biri olarak, müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri en kapsamlı biçimde sunan VİP araç kiralama firmasıyız. Bu hizmetlerimizi sadece Akdeniz bölgesinde değil ülkemizin bütün bölgelerinde sergiliyoruz. VİP araç olarak müşterilerimize genellikle Mercedes VİTO, Mercedes Sprinter araçlar ile hizmet veriyoruz. Sizlere bu son model araçlar ile verdiğimiz bu hizmetlerde hijyen kurallarına ve araçlarımızdaki ikramlara oldukça özen gösteriyoruz.

VİP araç hizmeti alırken şu konulara dikkat etmelisiniz;

  • Aracın temizliği
  • Aracın kaliteli olması
  • Şoförün duruşu ve sunduğu hizmet
  • Muhatap olduğunuz firmanın sizlere olan ilgisi
  • Araçların modeli, markası

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden kapsamlı olarak yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Top