X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Güneydoğu Anadolu Bölgesi

AnasayfaYazılarGüneydoğu Anadolu Bölgesi

Firmamızın verdiği şoförlü VİP araç kiralama hizmetleri sizlere en uygun koşullarda, kaliteyi iliklerinize kadar hissedeceğiniz şekilde sunulmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler oldukça başarılı ve titiz bir biçimde sunulmaktadır. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız faaliyetlerini yürüttüğü her bölgede gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizi memnun etmiştir. Sizlere eksiksiz bir biçimde hizmetlerimizi sunarken oldukça dikkat ediyor ve hassasiyet gösteriyoruz. Firmamız bünyesinde sizler için hizmet eden personellerimiz alanında tecrübeli ve müşteri memnuniyetine odaklı bir biçimde hizmet sağlamaktadır. Sizler için sunduğumuz bu hizmetleri, kaliteli bir şekilde sunma garantisi veriyoruz. Yurtiçi ve yurt dışı misafirlerine aynı kalitede şık bir sunan araçlarımız, oldukça başarılı bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedir. Uzman personel kadrosuyla hizmet veren firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sunuyor.

ViP Araç Hizmetleri Nasıl Sunulur?

VİP araç, müşterilerine lüks ve ihtişamlı araçlar ile esnek hizmetler sunan araçtır. Firmamız sizlere bu hizmetleri en kaliteli şekilde sunarak sizlere eşsiz bir seyahat deneyimi sunar.

VİP Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bizler sektörün Duayen firmalarından biri olarak, müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri en kapsamlı biçimde sunan VİP araç kiralama firmasıyız. Bu hizmetlerimizi sadece Akdeniz bölgesinde değil ülkemizin bütün bölgelerinde sergiliyoruz. VİP araç olarak müşterilerimize genellikle Mercedes VİTO, Mercedes Sprinter araçlar ile hizmet veriyoruz. Sizlere bu son model araçlar ile verdiğimiz bu hizmetlerde bakım ve temizlik kurallarına ve araçlarımızdaki diğer hizmetleri dikkat ediyoruz.

VİP araç hizmeti esnasında dikkat etmeniz gereken durumlar şunlardır;

  • VİP Aracın temizliği
  • VİP Aracın kaliteli olması
  • Şoförün duruşu ve sunduğu hizmet
  • Muhatap olduğunuz firmanın sizlere olan ilgisi
  • VİP Araçların modeli, markası

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerden kapsamlı olarak yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca internet sitemize girerek firmamızın yaptığı hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 


Top